Наші досягнення

Головна » Наші досягнення   

Досягнення здобувачів освіти у 2019-2020 н.р.

 

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін: 

 

Фізика – І місце – Федотов Роман (9 клас),

українська мова – ІІ місце –  Хоменко Альона (7 клас)

технології – ІІ місце – Баранов Олег  (11 клас)

математика – ІІІ місце – Федотова Олена (6 клас).

 

Участь у конкурсах ,святах ,спортивних змаганнях, конференціях, проектах

 

·         Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» -  51 учень;

·         Всеукраїнський  учнівський конкурс юних істориків «Лелека» - 16 учнів;

·         Всеукраїнський конкурс юних географів «Колосок» - 11 учнів;

·         Всеукраїнський учнівський конкурс знавців української мови   «Соняшник»- 26 учнів;

·         Всеукраїнський  учнівський конкурс знавців  зарубіжної літератури   «Sunflower»- 24 учні;

·          Всеукраїнський    конкурс з англійської мови  «Гринвіч»-36 учнів;

 

Конкурси:

1. Всеукраїнський конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика – ІІІ місце (Калинівська ОТГ) – Хоменко Альона (7 клас).

2. Всеукраїнський дитячий літературний конкурс "Щоб не трапилось біди - обережним будь завжди" на протипожежну та техногенну тематику – І місце (Калинівська ОТГ) – Демчук Софія (3 клас).

3. Міський конкурс «Український сувенір» -  І місце – Федотов Роман та Мушенко Вікторія (9 клас).

4. Міський конкурс «Новорічна композиція»  - І місце

Мушенко Вікторія (9 клас) та Парадовський Іван (4 клас).

 

5. Міський конкурс солістів-вокалістів «Зіркова мрія»

в номінації «Художнє читання» –  ІІІ місце – Бондар Тетяна (9 клас);

в номінації «Вокал»  – солісти Яковець Вікторія (9 клас) та Мальована Юлія (8 клас) – участь. 

 

6. Міський  конкурс «Проліски надії»:

-          участь (Ансамбль «Музи» ) - 5 клас

-          участь (Танцювальний гурток «Грація») (5-10 класи)

 

7. Міський конкурс плакатів «Я обираю здоров’я»:

Яковець Вікторія (9 клас) – ІІІ місце.

 

 8.Міський форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми українці» - Панькевич Назар (10 кл.), Шпортій Олександр (11 кл.) І місце

9. Обласний форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми українці» - участь.

10. Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких проектів за здоровий спосіб життя – Мушенко Вікторія (9 клас) -  ІІІ місце.

11. Обласний конкурс «Український сувенір» - ІІІ місце Федотов Роман та Мушенко Вікторія (9 клас).

12. Обласний  конкурс «Новорічна композиція»  - участь

Мушенко Вікторія (9 клас) та Парадовський Іван (4 клас).

13. Історико-краєзнавчий конкурс"Моє Поділля" Номінація "Очима дослідника". Тема: Героїчні сторінки історії села Дружелюбівка. Історія одного героя ..." – І місце Панькевич Назар (10 клас)

У роботі МАН з математики взяли участь троє учнів школи:

Бондар Тетяна (9 клас),

Лавренюк Тетяна (9 клас),

Яворська Катерина (10 клас).

 

Спортивні змагання

   У спортивних змаганнях учні школи брали участь у 7 різних  видах змагань. У чотирьох із них було зайнято призові місця.

Міські змагання з настільного тенісу – І місце

Міські змагання «Шкільний Strong-men» - І місце

Міські змагання з волейболу (хлопці) – ІІ місце

Міські змагання з шахів (хлопці та дівчата) – ІІ місце

Міські змагання з баскетболу (хлопці) - участь

Міські змагання з баскетболу-стріт (хлопці) - участь

Міські змагання з футболу - участь

 


Всі новини
  • Контакти

      Адреса: вул.Центральна,54 с.Дружелюбівка Калинівського району Вінницької області
      Тел.: 3-41-34
      Email: drs_school@ukr.net